Najväčšia prekážka v ceste za šťastím

Žijeme vo svete, kde sa dobré a zlé určuje porovnávaním. Niekto určil, že niečo konkrétne je úžasné a my ostatní sa s tým porovnávame. Pokúšame sa dostať na tú istú úroveň alebo prekonať ju, aby nás “svet” uznal, za skvelých, či aspoň hodných žiť na tejto planéte. Keď sa nad tým zamyslíš, je to obrovská hlúposť.

Kde je tu zdravý rozum?

 Každý človek je jedinečný originál. Niekto unikátny v každom smere. Preto nie je možné porovnávať vôbec nič. Ak chceš byť šťastná, BUĎ! Ak túžiš robiť, čo ťa baví, ROB TO! Vôbec nerieš, že niekto iný to robí lepšie. Podľa čoho si to určila? Odpovedz si na túto otázku!

Podľa čoho vieš, že to, čo robíš, robíš horšie ako niekto iný?

Ako vieš, že práve ten tvoj spôsob nie je úžasný? Rob to, čo robiť chceš s láskou, najlepšie ako vieš a daj to do sveta. Nerob to pre nikoho. Rob to pre seba. A užívaj si tú tvorivú chvíľu. Nechaj sa kreativitou vtiahnuť do svojej duše a počúvaj, čo hovorí. Ako ťa hladí jej hlas, ako ti radostne pri tom bije srdce. Ako ťa fantázia unáša na miesto, kde je všetko a nič. Je tam tak ako si to želáš, je to tvoja Zem Slobody. Je to prítomnosť a tvoje šťastie.

Možno to svet príjme. Možno nepríjme. Na tom však vôbec nezáleží ak máš z toho radosť ty. Ak ťa to napĺňa energiou a pokojom. Netvor preto, aby sa to páčilo všetkým ostatným. Stačí, keď sa to páči tebe. To je šťastie. Tvoje vlastné uznanie a radosť z toho, čo robíš je ŠŤASTIE. Uznanie tvojich schopností niekym iným to šťastie nie je. Ak po tom túžiš, želám ti , aby sa ti to splnilo. No ak ti na tom prestane záležať vtedy pocítiš slobodu.

zdroj: realife_by_lu

Zem Slobody, o ktorej hovorím, je v tebe. Môžeš si ju začať užívať hneď ako pochopíš, že šťastie nie je závislé od nikoho iného. Žiadne, keď sa niekto zmení, keď sa niečo zmení, keď bude neviem čo…

Buď tvorivá a je úplne jedno, či v upratovaní, pečení v maľovaní alebo vychovávaní detí.

Buď tvorivá a je úplne jedno, či v upratovaní, pečení v maľovaní alebo vychovávaní detí. Všetko, čo ťa teší a robíš to s láskou je umenie. Je to tvoja kreativita uväznená v tvojej duši, spôsobujúca ti depresie. Otvor jej dvere. Pusti ju na svetlo a nechaj rásť a kvitnúť. A nestaraj sa, či budú kvety žlté, červené alebo modré.

Nemáš sa s kým porovnávať. Ak to robíš okrádaš sa o všetko krásne. Urob niečo pre nás všetkých a skrášli tento svet. Hocičím.

Ja som sa rozhodla prispieť svojou časťou a vytvorila som pre teba Oslobodzujúcu mantru. Môžeš ju počúvať tak často a dlho ako budeš potrebovať. Je plná slov nabitých energiou slobody a privedie tvoju myseľ k preprogramovaniu tvojho postoja k sebe. Uži si ju alebo aj nemusíš. Je to tvoja slobodná voľba.

Oslobodzujúca Mantra SOM

Máš dve možnosti: môžeš sa ďalej báť a žiť iba na polovicu alebo povieš Strachu,aby sa bál sám.

Ako sa rozhodneš?

Možno ti pomôže môj vlastný príbeh, aby si urobila ten rozhodujúci prvý krok a vykročila k svojej duši. Začni niečo tvoriť. Inšpiruj sa napríklad mojou tvorbou. Tvorivosť je dar, ktorý má každý. Nemusíš to ukázať nikomu. Iba pocíť tú slobodu a zisti kto naozaj si. Môžeš byť kým chceš, ale šťastná budeš iba vtedy, ak budeš sama sebou. Taká aká si…dokonalá.

s láskou Zuzana

Mojim poslaním je prekonávať strach. Baví ma pomáhať ľuďom nájsť Zem Slobody, kde sa strach mení na pokoj v duši. Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia vašej otázky. Zásady spracovania osobných údajov