Poslúchni svoju Dušu a prekonaj lenivosť. Nedovoľ jej, aby ti zabránila byť šťastnou. Hovoriť si denne s úsmevom pri pohľade do zrkadla „som skvelá“ namiesto „no ja teda vyzerám“ a mračiť sa pri tom, nie je až také ťažké.

Túto e-knihu si môžeš vytlačiť, vložiť do kabelky a mať ju vždy k dispozícii kdekoľvek. 

Prepíšu tvoje staré vzorce myslenia 

*MANTRY zo Zeme Slobody*

  • Túžiš zmeniť svoj život a nevieš, kde začať?
  • Premýšľaš prečo robíš stále dookola tie isté chyby?

Nauč sa používať slová sebalásky a preži život naplnený radosťou. Dokážeš to aj ty.

Je to úplne jednoduhé. 

Získaj zdarma túto e-knihu a k tomu  pravidelnú inšpiráciu pre tvoj naplnený život. Prepíšte svoje vzorce myslenia, ktoré nefungujú na tie, ktoré fungujú. 

Čo o e-knihe hovoria čitalelia?

Velmi se mi líbí myšlenka, že můžeme rozhodovat o tom, jaký náš život bude. A na to je spousta nástrojů, což je skvělé, protože každý si může vybrat, co je mu blízké a co mu vyhovuje. Mantry nebo afirmace jsou rozhodně jedním z nich a pokud jsou vám blízké, doporučuji si e-book stáhnout. Stejně tak vám dobře poslouží v případě, že se v této oblasti teprve hledáte. Zuzana v něm velmi pěkně vysvětluje, co ty mantry vlastně jsou a jak fungují. Zaujalo mě, že: “Mantry používaš denne, hoci si to neuvedomuješ.” Cením take grafickou podobu e-booku. 🙂
Verča Mašínová https://veronikamasinova.cz / pomáha on-line podnikateľom zjednodušiť prácu i život
Mantry od Zuzky sa tvária ako na básničky a pritom sú to liečivé slová, ktoré majú schopnosť meniť svet. Najprv ten tvoj, tvoje vnútorné nastavenie, a potom aj ten okolo teba. Záleží len na tom, ako často ich budeš používať. Skvelé je, že sa rýmujú a preto sa výborne pamätajú. Oceňujem aj ich zvukovú podobu. Už len stiahnúť e-book a začať ich používať.
Miriam Štolfováautorka Školy hrou pre dospelákov www.miriamstolfova.sk
“Zuzkine mantry sú užitočným nástrojom na ceste k vnútornému pokoju, spoznaniu radosti z bytia a objaveniu sebalásky. Pomocou nich si uvedomíme, že máme naozaj veľa, za čo byť vďační. Vyberte si mantru, ktorá s vami v tejto chvíli rezonuje a nechajte ju vstúpiť hlboko do vášho vnútra, hlboko do vášho srdca. Pocítite, ako mantry menia vaše emócie a tým aj váš život.“
Zdena MarkováRecepty na šťastný život; www.zdenamarkova.sk
Tento e-book bych doporučila všem, kteří chtějí změnit myšlení z negativního na pozitivní. Moc se mi líbí, že neslibuje zaručený úspěch přes noc, ale že je třeba pro změnu něco udělat. Zuzka krásně vysvětluje co to mantra je a k čemu nám slouží. Nejvíc se mi líbila mantra matky a mantra na pondělí. Děkuji Zuzce za její e-book a už se těším na pondělí - nový začátek.
Soňa HubatschPodnikání a děti, www.sonahubatsch.cz
Zuzkine mantry sú pre mňa veľkým prínosom a spríjemnením dňa. Keď sa potrebujem na chvíľu zastaviť, stíšiť sa, prečítam si tú, ktorá mi je v ten deň najbližšia a hneď sa cítim lepšie. "Mantry zo Zeme Slobody" majú dušu, sú doplnené jemnými ilustráciami, z ktorých ide výborná energia. Stali sa súčasťou mojich dní, keďže ich mam vždy "po ruke", kdekoľvek som. Na začiatku, Zuzka veľmi pekne vysvetľuje, čo mantra je, takže aj začiatočník pochopí podstatu mantry a jej význam. Keď som prvýkrát otvorila Zuzkine mantry, hneď som si tam našla tú, ktorá mi je najbližšia a moje očakávania táto zbierka určite naplnila. Pozitívne tvrdenia by mali byť súčasťou nášho každodenného života. Určite by sa nám kráčalo ľahšie.
Veronika Petríčková Martinková