5 minút pre Zem Slobody

Pred pár týždňami som si prečítala príspevok Slovenskej polície s výzvou k pomoci pri usvedčovaní ľudí, ktorí za jazdy vyhadzujú z áut psíkov na cestu.

psík pozerajúci sa hore

Od používateľa Simon Robben zo: Pexels

Je až zarážajúce, že takzvaná „ľudská bytosť“ niečo také dokáže urobiť. Pred pár rokmi by som to nevedela pochopiť. Dnes viem, že sú to ľudia s nízkymi vibráciami. Trpia nedostatkom lásky. A toto je prejav zúfalého nedostatku lásky. Je to však aj dôkaz veľkej ľudskej slabosti a neschopnosť niečo s tým urobiť.

Najľahšie ako sa zbaviť vnútorného trýznivého pocitu a prázdna je ubližovať iným. A najlepšie nevinným tvorom. Na základe tohto príspevku som sa rozhodla urobiť aspoň niečo, aby sa k nám vrátil zdravý rozum, ľudskosť a začalo nám biť srdce.

Je to, jednoducho a laicky povedané, všetko čo máme všetci v hlave. Všetko, čo si myslíme, cítime, prežívame, prispieva do kolektívneho vedomia a ovplyvňuje všetkých. Obrovskú silu má kolektívne vedomie vtedy, keď niekoľko ľudí myslí, či prežíva to isté. Sila vedomia sa umocňuje a pôsobí veľmi intenzívne.

Na tomto princípe funguje šírenie strachu. Keď sa bojíme, sme ľahko manipulovateľní. Ale tak ako funguje šírenie strachu, čo dokonale funguje cez médiá, rovnako funguje aj šírenie láskyplných myšlienok. Problém je iba v tom, že nie sú vysielané v dostatočnej sile. A to je zámer. Ľudia plný lásky sú slobodní a nedajú sa nikým ovládať.

Môžeme s tým niečo urobiť. Ak sa spojíme. Pridáte sa? 

Na fanpage Zem Slobody prebieha skúšobná verzia príspevkov s výzvou k spojeniu sa. Ak dáte „like“ fanpage dostanete upozornenie a všetko sa dozviete.  5 minút každý deň venujeme myšlienky jednej veci v rovnakom čase. Čím viac ľudí sa v rovnakom čase zapojí, tým väčšiu silu bude myšlienka mať.

Tak ako negatívne správy, dennodenne vysielané v televízii a v rádiu, nás nútia myslieť na to isté a umocňovať negativitu, tak my to robíme s dobrou myšlienkou. Verím, že sa nájde mnoho ľudí, ktorí majú záujem prispieť k dobrým vibráciám a šíreniu láskavých myšlienok. Stále nás pribúda.

Do 8.3.2020 bude prebiehať skúšobná verzia na fanpage. Od 9.3.2020 už budeme rozvíjať šírenie dobrých myšlienok a zvyšovanie vibrácií v kolektívnom vedomí i naše vlastné v uzavretej skupine Vibrácie Zeme Slobody.

Je iba na nás ako sa zachováme. Aj keď sme zranení a plný zlosti a hnevu, môžeme sa dostať na slnko a žiť krásny život. Toto je cesta ako to urobiť.

My tvoríme myšlienky, no ak uveríme strachu, myšlienky začnú tvoriť nás. Je čas prestať bojovať so všetkým okolo a začať tvoriť to, čo si želáme.

Verím, že tento project podporíte a pomocou zdieľania zapojíte čo najviac ľudí. Ako som už napísala, čím viac ľudí sa v rovnakom čase zameria na rovnakú myšlienku, tým silnešia jej sila bude.

Viem, že takéto projekty nie sú veľmi populárne, pretože sú o dobrej ľudskej vôli a tú každý nemá. Ja som idealista a verím, že vy ste uvedomelé bytosti. Hlboko vo vás je láska, ktorú ste potlačili strachom a ten vám teraz hovorí, aby ste nerobili hlúposti a nebojovali proti zlu dobrom.

Viete prečo to strach robí? Pretože ak dovolíte láske vo vás, aby sa prejavila, strach skončil. Nedovolí vám byť šťastnými. On je šťastný, keď vy nie.

Nehľadajte lásku v nikom okrem seba. Je vo vás. Vyhádžte tie plné regále strachu, ktoré máte naukladané v podvedomí. Pozrite sa tam dolu, úplne v zadu za všetkými tými zaprášenými krabicami. Áno, tá krásna a čistá krabica, ktorá nikdy nezapadne prachom. Čo je na nej napísané? “Láska”. Otvorte ju. No tak…Na čo čakáte?

Nejde to? Pôjde to. Ukážte strachu, že sa ho nebojíte. Že ste ho prekukli a už mu neveríte.

Iba päť minút venujte vysokovibračnej myšlienke. Zúčastnite sa a zdieľajte čo najviac ľuďom. Podporiť dobro znamená dobro pre všetkých. Možno smiešne, ale účinné.

Ako to bude prebiehať ?

  • O 12:00, v deň, kedy bude možné sa zapojiť do šírenia dobrých myšlienok dostanete zadanie.
  • O 19:00, hodinu pred tým, dostanete pripomienku, aby ste mali čas pripraviť sa a vyhradiť si 5 minút čistého času na sústredenie sa.
  • O 19:45 znovu dostanete zadanie, aby ste si pripomenuli, čo je potrebné. Tiež dostanete link na videonahrávku, ktorá vás šírením dobrej myšlienky prevedie. Môžete to samozrejme robiť aj bez nej. Je to iba na vás.
  • O 20:00 sa pohodlne posadíte a urobíte to, čo je v zadaní.

Každá vaša pripomienka k zlepšeniu je vítaná. Teším sa na Vás

Tu je cesta na fanpage Zeme Slobody >>

Tu môžete vstúpiť do uzavretej skupiny Vibrácie Zeme Slobody >>

Zuzana zo Zeme Slobody

Mojim poslaním je prekonávať strach. Baví ma pomáhať ľuďom nájsť Zem Slobody, kde sa strach mení na pokoj v duši. Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia vašej otázky. Zásady spracovania osobných údajov